Ameliyat Öncesi ve Sonrası Fotoğraflar

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 23.04.2024-- 14:05:46

Mevcut yasalar gereği web sitesinde izin alınmış dahi olsa hastalara ait ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafların paylaşımı yasaktır. Yasalara olan saygımız gereği yaptığımız ameliyatlara ait bu görüntüleri paylaşamıyoruz.

​Ancak muayeneye geldiğinizde izin veren hastalarımıza ait yüzlerce fotoğrafı görüp ameliyat sonrası nasıl bir görünümünüz olacağına dair bir fikir edinme şansınız olacaktır.

Etiketler : ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar, burun estetiği ameliyatı öncesi ve sonrası fotoğraflarıburun estetiğinin önemi, burun estetiğinin yararları, burun estetiğinin faydaları, burun estetiğinin yararları nelerdir, burun estetiğinin önemi nelerdir, burun estetiğinin sonuçları, burun estetiğinin sonuçları nerlerdir, burun estetiğinin zararları var mıdır, burun estetiğinin zararları nelerdir, bursa burun estetiği ameliyatı, burun estetiği ameliyatı bursa, burun estetiği ameliyatı, bursa burun estetiği, burun estetiği bursa, burun estetiği, estetik, bursa burun ameliyatı, burun ameliyatı bursa, burun ameliyatıTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!