Bilgisayar ile Burun Tasarımı

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 23.04.2024-- 14:13:44

Burun estetiği düşünen bir kişi için muayene ve bilgilendirme aşamasından sonra sıra, burun şeklinin planlamasına geldiğinde çoğunlukla doktor ve hasta bunu konuşarak belirler. Konuşma karşı tarafın aklında bir algı oluşturacaktır elbette, ancak bir hasta olarak istediğiniz burun şeklini anlattığınızda, karşınızdaki doktorun aklında nasıl bir burun şekillendiğini asla bilemeyeceksiniz.

Bu durumda ameliyattan sonra sahip olacağınız burun şekli sizin için sürpriz olacaktır. Bunun önüne geçmek için uygulanacak en iyi yöntem bilgisayar ile burun tasarımıdır. Kliniğimizde bize başvuran hastalarımızın fotoğraflarını çekip bilgisayar ortamına aktarıyor ve üzerinde çalışarak hastamıza ameliyattan sonra sahip olacağı burun şeklini gösteriyoruz.

Bu aşamada hastamız da burun şekline müdahale edebiliyor ve ortaklaşa bir karar ile en iyi burun şekline birlikte karar veriyoruz. Ameliyat sonrası başarılı bir sonuç alabilmek ve hayal kırıklığına uğramamak için bu teknolojik kolaylık ameliyat öncesi mutlaka uygulanmalıdır.

Etiketler : bilgisayar ile burun tasarımı, bilgisayar ile burun tasarımı ne kadar benzer, bilgisayar ile burun tasarımı ne kadar güvenilir?, bilgisayar ile burun tasarımı nasıl gerçekleşiyor?, bursa burun estetiği, burun estetiği bursa, burun estetiği, bursa burun ameliyatı, burun ameliyatı bursa, burun estetiğiTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!