Burun Tipi ve Kişilik Analizi

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 02.06.2023-- 18:40:31

İnsanoğlu uzun yıllardan beri, yüz ve burun tipine bakarak karakter tahlili yapmaya çalışmıştır. Çocukluk çağlarımızdan itibaren iyilerin güzel, kötülerin ise çirkin olduğu şeklindeki masallarla büyüyen bizlerin iyi ve kötü kavramı malesef bu şekilde oluşuyor. Masallarda cadılar hep büyük kemerli burunlara sahiptir. Elbetteki üzerinde hemfikir olunmuş bazı sonuçlar olsa da burna bakılarak kişinin iyi mi kötü mü olduğuna karar vermek haksızlıktır. Unutulmamalıdır ki önyargıları kırmak atomu parçalamaktan daha zordur.

İşte bu yüzden burada size burun tipine bakarak insanların karakterine yönelik nasıl çıkarımlar yapılıyor yazmak istedim.

Geniş Burun: Materyalist, paraya düşkün ve enerjik
Küçük Burun: Ürkek ve yalnız
Düz Burun: Sistemli, iyi lider
Hafif Kalkık Burun : Sosyetik
Geniş, Hafif Kemerli veya Düz: Özgür ve etkileyici
Kemerli: Güçlü ve cesur
Uzun Burun: Anlayışlı, iyilik ve yardım sever bir insan.
Sivri Burun: Kendine güvenen meraklı
İnce : Titiz, kılı kırk yaran, zor beğenen
Ucu Düşük Burun: İnatçı ve ısrarcı
​Uzun ve düz bir burun: Disiplinli, dürüst ve sadık

Etiketler : burun tipleri ve kişilik analiziburun estetiğinin önemi, burun estetiğinin yararları, burun estetiğinin faydaları, burun estetiğinin yararları nelerdir, burun estetiğinin önemi nelerdir, burun estetiğinin sonuçları, burun estetiğinin sonuçları nerlerdir, burun estetiğinin zararları var mıdır, burun estetiğinin zararları nelerdir, bursa burun estetiği ameliyatı, burun estetiği ameliyatı bursa, burun estetiği ameliyatı, bursa burun estetiği, burun estetiği bursa, burun estetiği, estetik, bursa burun ameliyatı, burun ameliyatı bursa, burun ameliyatıTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!