Burun Ucu Estetiği(Tiprinoplasti)

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 02.06.2023-- 17:59:43

Burunda, kemik yapıyı ilgilendiren problemin olmadığı sadece burun ucunda kozmetik problemlerin olduğu durumlarda yapılan bir ameliyattır. Duruma göre genel veya lokal anestezi altında yapılabilir.

Klasik burun estetiği ameliyatına göre daha kolay, daha kısa sürede yapılan ve iyileşme süresi daha kısa olan bir ameliyattır. Bu ameliyatta burun kemiklerine yönelik bir girişim yapılmadığı için kanama morarma ve şişlik hemen hemen hiç olmamaktadır.

​İri burun kıkırdakları, düşük burun ucu (burun ile dudak arasındaki açının dar olması) burun ucunda asimetri, burun ucunun ince ve zayıf olması, burun ucunun konuşurken, gülerken aşağıya düşmesi ve aşırı hareket etmesi, geniş burun ucu, ortası oluk şeklindeki burun ucu (bifid tip) gibi durumlarda uygulanır.

Etiketler: burun kaldırma estetiği, bursa burun kaldırma estetiği, bursa burun ucu ameliyatı, burun ucu ameliyatı, bursa burun ucu estetiği, burun ucu estetiği, burun ucu estetiği ameliyatı, burun ucu kaldırma, burun ucu operasyonu, burun ucu şekillendirme, estetik burun ucu operasyonu,bursa tiprinoplastı, tiprinoplasti, bursa burun estetiği, burun estetiği bursa, bursa burun ameliyatı, burun ameliyatı bursa, burun ucu estetiği(Tiprnoplasti)Tüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!