Dört Kapak Estetiği

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 28.10.2020-- 17:23:30

Hem üst, hem de alt göz kapaklarının estetik ameliyatıdır. Yani 2 üst, 2 alt olmak üzere 4 göz kapağının ameliyat edilmesidir.​ Lokal veya genel anestezi altında yapılabilir. 2 saat kadar süren bu ameliyatta hastanın kıpırdamadan yatmasının zorluğu düşünülürse genel anesteziyi tercih etmek daha makul olacaktır.

​İyileşme 5 günde tamamlanır. Tek bir ameliyatla hem üst, hem de alt kapaklardaki problemlerin giderilmesi mümkün olmaktadır.

Etiketler : Dört kapak estetiği nedir?, dört kapak estetiği, dört kapak estetiğinin yararları nelerdir?, dört kapak estetiğinin zararları var mıdır?, dört kapak estetiğinin önemi nedir?, bursa göz çevresi estetiği, göz çevresi estetiği bursa, bursa göz çevresi ameliyatı, göz çevresi ameliyatı bursa, göz altı ameliyatı, göz altı kırışıklıkları, göz altı morlukları, göz altı torbaları, göz altı şişlikleri, göz estetik ameliyatları, göz estetikleri, göz estetiği, göz estetiği ameliyatı, göz estetiği fiyatları, göz kapağı estetik ameliyatı, göz kapağı estetiği, göz kapağı estetiği fiyatlarıTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!