Dual Plan

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 23.09.2023-- 13:47:35

Bu yöntemde silikonun alt kısmı meme dokusunun altında üst kısmı ise kas dokusunun altındadır. Yöntemin temel felsefesi hem kas altı hem de kas üstü uygulamalarının avantajlarınından faydalanmaktır.

​Özellikle meme dokusu olmayan zayıf kişilerde silikon, üst kısımda kas altına konulduğu için silikonun belirginliği engellenmiş oluyor ve aynı zamanda alt kısımda kas üstüne yerleşim sağlandığı için memedeki minimal sarkma düzeltilebiliyor. Ayrıca bu yöntemle ''kapsül'' denen komplikasyon sıklığı da daha düşük olmaktadır.

Etiketler : dual plan, dual plan nedir, dual planın yararları, dual planın faydaları, dual planın yararları nelerdir, dual planının faydaları nelerdir, bursa meme büyütme ameliyatı, meme büyütme ameliyatı bursa, meme büyütme ameliyatı, bursa meme silikon ameliyatı, meme silikon ameliyatı bursa, meme silikon ameliyatı, bursa silikon ameliyatı, silikon ameliyatı bursa, silikon ameliyatı, meme büyütme ameliyatının önemi, meme büyütme ameliyatının yararları, meme büyütme ameliyatının faydaları, meme büyütme ameliyatının sonuçları, meme büyütme ameliyatının zararı var mıdır, meme büyütme ameliyatının yararları nelerdir, meme büyütme ameliyatının sonuçları nelerdir, silikon ameliyatının faydaları, silikon ameliyatının zararları nelerdir, Tüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!