Göz Çevresi Ameliyatı Öncesi ve Sonrası Fotoğraflar

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 23.05.2022-- 17:19:03

Mevcut yasalar gereği web sitesinde -izin alınmış dahi olsa- hastalara ait ameliyat öncesi ve sonrası fotoğrafların paylaşımı yasaktır. Yasalara olan saygımız gereği yaptığımız ameliyatlara ait bu görüntüleri paylaşamıyoruz.

​Ancak muayeneye geldiğinizde izin veren hastalarımıza ait yüzlerce fotoğrafı görüp ameliyat sonrası nasıl bir görünümünüz olacağına dair bir fikir edinme şansınız olacaktır.

Etiketler : göz kapağı ameliyatı öncesi ve sonrası fotoğraflarbursa göz çevresi estetiği, göz çevresi estetiği bursa, bursa göz altı torbası aldırma, bursa göz altı kırışıkları, bursa göz altı torbaları ameliyatı,bursa alt göz kapağı estetiği, bursa üst göz kapağı estetiği, bursa göz çizgileri estetiği, bursa kaz ayağı estetiği, bursa göz altı morlukları tedavisi, bursa kaş kaldırma estetiği, bursa kaş kaldırma, bursa kaş kaldırma ameliyatı, bursa göz kapağı estetiği, bursa transkonjonktival blefaroplasti, bursa tear trough deformitesiTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!