Göz Çevresi Estetiğinin Tamamlayıcıları

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 18.10.2021-- 11:37:28

Göz çevresi estetiği tek başına kişinin daha dinç, daha genç ve daha iyi görünmesini sağlar. Ancak bazı hastalarda elde edilen sonucun daha hoş olması için bazı ek yöntemler gerekmektedir.

Bunların başında Botoks gelmektedir. Özellikle kaz ayağı denen göz kenarı çizgilerine yönelik olarak yapılan Botoks ile göz kapağı estetiğinin sonuçları daha net ve güzel görünecektir.

​Ayrıca eğer varsa kaş kaldırma yapmak da gerekecektir. Bazen de göz kapağı estetiği yüz germe ameliyatının tamalayıcısı olarak yapılmaktadır.

Etiketler : göz çevresi estetiğinin tamamlayıcıları nelerdir?, göz çevresi estetiğinin tamamlayıcı işlemleri nelerdir?, bursa göz çevresi estetiği, göz çevresi estetiği bursa, bursa göz altı torbası aldırma, bursa göz altı kırışıkları, bursa göz altı torbaları ameliyatı,bursa alt göz kapağı estetiği, bursa üst göz kapağı estetiği, bursa göz çizgileri estetiği, bursa kaz ayağı estetiği, bursa göz altı morlukları tedavisi, bursa kaş kaldırma estetiği, bursa kaş kaldırma, bursa kaş kaldırma ameliyatı, bursa göz kapağı estetiği, bursa transkonjonktival blefaroplasti, bursa tear trough deformitesiTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!