Jinekomasti Ameliyatı

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 19.04.2021-- 22:31:44

Bu tip bir ameliyat genel veya lokal anestezi altında yapılabilir. Genelde 1 saat kadar süren bir işlemdir. Hastanede kalmadan aynı gün hasta evine gidebilir. Ameliyattan sonraki 2. gün banyo yapılabilemektedir. Ameliyat sonrası dönemde 2-3 hafta korse giymek gerekmektedir.

​Bu korse ameliyat sahasında şişlik ve morluğun minimum olmasını sağlamakta ayrıca meme bölgesindeki derinin sarkmasını önlemede yardımcı olmaktadır.

Etiketler : jinekomasti, jinekomasti ameliyatı, bursa jinekomasti, jinekomasti bursa, jinekomasti nedir?, erkek memesinde büyütme, erkek memesi küçültme, erkeklerde memede büyüme, erkeklerde meme ucu büyümesi, erkeklerde memede büyüme tedavisi, jinekomasti ameliyatı, bursa jinekomasti ameliyatı, jinekomast ameliyatı bursa, bursa ameliyat, ameliyat bursa, jinekomasti ameliyatının yararları nelerdir?, jinekomasti ameliyatının zararları var mıdır?, jinekomasti ameliyatı kaç tip olmaktadır?, jinekomasti tedavisiTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!