Jinekomasti Sonrası İstenmeyen Sonuçlar(Komplikasyon)

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 13.07.2020-- 17:44:38

Jinekomasti nispeten kolay bir ameliyattır özellikle liposuction yöntemi kullanılıyorsa... Her ameliyatta olduğu gibi jinekomasti ameliyatının da bazı komplikasyonları olabilir. Bu komplikasyonlar; yetersiz sonuç, düzensizlikler, asimetri, aşırı doku alımına bağlı krater görünümü, enfeksiyon ve ameliyat sahasında aşırı kan birikimi(hematom)'dir.

​Teorik olarak tüm bu komplikasyonlar söz konusu olsa da, ehil ellerde ve titiz çalışılarak yapılan bir jinekomasti ameliyatında görülme oranları çok nadirdir.

Etiketler : jinekomasti sonrası istenmeyen sonuçlar (komplikasyon), jinekomasti ameliyatı sonrası istenmeyen sonuçlar nelerdir?, jinekomasti, bursa jinekomasti, jinekomasti bursa, jinekomasti nedir?, erkek memesinde büyütme, erkek memesi küçültme, erkeklerde memede büyüme, erkeklerde meme ucu büyümesi, erkeklerde memede büyüme tedavisi, jinekomasti ameliyatı, bursa jinekomasti ameliyatı, jinekomast ameliyatı bursa, bursa ameliyat, ameliyat bursa, jinekomasti ameliyatının yararları nelerdir?, jinekomasti ameliyatının zararları var mıdır?, jinekomasti ameliyatı kaç tip olmaktadır?, jinekomasti tedavisiTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!