Kişiye Özgü Burun Estetiği

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 23.04.2024-- 14:28:12

Tek bir burun estetiği ameliyatı yoktur. Her hastanın burnu, burun derisi kemik yapısı, kıkırdak şekli ve bütün bunlara bağlı olarak da burun problemi farklıdır. Bu nedenle tek bir ameliyat tekniği ve hepsi birbirinin aynı görünen burun şekilleri kabul edilemez.

Bu noktada en doğru yaklaşım kişinin problemlerine ve burun tipine uygun yöntemin seçilmesidir. Bunu ben ''kişiye özgü burun estetiği'' olarak adlandırıyorum. Böylelikle hastanın yüzüne en çok giden ve bir başkasına benzemek yerine yüzünün karakteristik yönlerini daha da ön plana çıkaran bir sonuç elde etmek mümkün olacaktır.

​Aksi takdirde hep birbirinin aynı yüzleri ve metrelerce öteden ''ben estetikliyim'' diye bağıran burunları görmek kaçınılmaz olacaktır.

Etiketler : kişiye özgü burun estetiği, kişiye özgü burun estetiği nasıl olmalıdır, burun estetiğinin önemi, burun estetiğinin yararları, burun estetiğinin faydaları, burun estetiğinin yararları nelerdir, burun estetiğinin önemi nelerdir, burun estetiğinin sonuçları, burun estetiğinin sonuçları nerlerdir, burun estetiğinin zararları var mıdır, burun estetiğinin zararları nelerdir, bursa burun estetiği ameliyatı, burun estetiği ameliyatı bursa, burun estetiği ameliyatı, bursa burun estetiği, burun estetiği bursa, burun estetiği, estetik, bursa burun ameliyatı, burun ameliyatı bursa, burun ameliyatıTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!