Liposuction Ameliyatı Hakkında

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 18.10.2021-- 10:39:10

NARKOZ MU, LOKAL ANESTEZİ Mİ?
Bu durum tamamen liposuctionın nerelere uygulanacağına bağlıdır. Ufak bir alanda, örneğin gıdıda veya diz içlerinde liposuction yapılacaksa lokal anestezi kullanılabilir. Daha geniş alanlarda uygulama yapılacaksa genel anesteziyi yani narkozu tercih etmek daha uygun olacaktır.

LİPOSUCTİON AĞRILI BİR AMELİYAT MIDIR?
Klasik anlamda kesiler ve dikişlerin uygulandığı bir ameliyat değildir, bu nedenle keskin ağrılar yaşamazsınız. Ancak liposuction sonrası özellikle morluk ağrısına benzer hafif ağrılarınızın olması normaldir. Bu ağrılar ameliyattan sonra size önerilen ağrı kesici haplarla önü alınabilecek cinstedir.

Etiketler : liposuction ameliyatı hakkında bilgi, bursa liposuction, liposuction bursa, bursa liposuction ameliyatı, liposuction ameliyatı bursa, liposuctionın yararları nelerdir?, liposuctionın zararları var mıdır?, liposuction ameliyatını zor mu oluyor?, liposuction ameliyatı hakkında bilgi, liposuction ameliyatı sonrası doktor tavsiyesi, bursa ameliyatsız yağ giderme, ameyatsız yağ giderme yöntemleri, bursa kuru ve ıslak liposucion ameliyatı, liposuction muayenehanede mi hastanede mi?, liposuction için uygun hastalar kimlerdir?, liposuction nerelere uygulanır?, liposuction için ideal kilo nedir?, liposuction için uygun yaş kaçtır? liposuction ameliyatı için doktor tavsiyesi, liposuction ameliyatı sonrası hakkında bilgi,  Tüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!