Liposuction'la Bir Seferde Ne Kadar Yağ Aldırılabilir

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 07.08.2020-- 20:25:51

Hasta sağlığını riske atmadan tek seferde alınabilecek yağ miktarı ortalama 3-5 litredir. Yağ dokusu ağırlığına göre hacmen daha fazla yer kaplayan bir dokudur. Bir kilo demir ile bir kilo pamuğu düşünün, ikisi de bir kilo olmasına rağmen pamuk demirden daha fazla yer kaplar.

​Yağ dokusu da aynı pamuk gibidir. Vücudunuzdan alınacak 3-5 litre arası yağ, görünümünüzde çok daha fazla değişiklik yapacaktır. Buradan anlaşılacağı gibi liposuction kilo verme yöntemi değildir. 10-20 kilo fazlanız varsa bundan kurtulmak için ideal yöntem, diet ve spor olmalıdır.

Etiketler : liposuction'la bir seferde ne kadar yağ alınabilir?, liposuction'la ideal kiloma ulaşabilir miyim?, bursa liposuction, liposuction bursa, bursa liposuction ameliyatı, liposuction ameliyatı bursa, liposuctionın yararları nelerdir?, liposuctionın zararları var mıdır?, liposuction ameliyatını zor mu oluyor?, liposuction ameliyatı hakkında bilgi, liposuction ameliyatı sonrası doktor tavsiyesi, bursa ameliyatsız yağ giderme, ameyatsız yağ giderme yöntemleri, bursa kuru ve ıslak liposucion ameliyatı, liposuction muayenehanede mi hastanede mi?, liposuction için uygun hastalar kimlerdir?, liposuction nerelere uygulanır?, liposuction için ideal kilo nedir?, liposuction için uygun yaş kaçtır?Tüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!