Liposuction Muayenehanede Mi? Hastanede Mi?

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 23.01.2022-- 08:32:29

Öğle arasında, iş çıkışında uygulanan, lokal anestezi ile ve muayenehane ortamında yapılan, kişiyi gündelik hayatından ve işinden alıkoymayan, sonrasında korse giymeyi gerektirmeyen ve kıl kadar ince kanüllerle uygulanıp hiç kesi yapılmadan gerçekleştirilen bir liposuction yoktur. Madem yok niye yazıyorsun diyenler olabilir.

​Maalesef liposuction işleminin kendi kliniklerinde veya güzellik merkezlerinde bu şekilde uyguladığını söyleyen bazı hekimler var. Şu unutulmamalıdır ki liposuction cerrahi bir müdahaledir. Her cerrahi müdahalede olduğu gibi mutlaka hastane ortamında yapılmalıdır. Bu durum hasta güvenliği açısından çok önemlidir.

Etiketler : liposuction muayenehanede mi? yoksa hastanede mi?bursa liposuction, liposuction bursa, bursa liposuction ameliyatı, liposuction ameliyatı bursa, liposuctionın yararları nelerdir?, liposuctionın zararları var mıdır?, liposuction ameliyatını zor mu oluyor?, liposuction ameliyatı hakkında bilgi, liposuction ameliyatı sonrası doktor tavsiyesi, bursa ameliyatsız yağ giderme, ameyatsız yağ giderme yöntemleri, bursa kuru ve ıslak liposucion ameliyatı, liposuction muayenehanede mi hastanede mi?, liposuction için uygun hastalar kimlerdir?, liposuction nerelere uygulanır?, liposuction için ideal kilo nedir?, liposuction için uygun yaş kaçtır?Tüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!