Mini Karın Germe

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 07.08.2020-- 20:27:49

Adından da anlaşılacağı üzere tam karın estetiğine göre daha basit bir ameliyattır. Bu ameliyata aday kişiler karın üst bölgesinde problemi olmayan göbek deliğinin alt kısmında yağlanma, deri sarkması veya gevşemesi olan kişilerdir.

Bu ameliyatta göbek deliğine kadar olan kısım onarılır, göbek deliğinin yeri değiştirilmez. 1-2 saat kadar sürer genel anestezi altında yapılır. Özellikle kilo fazlası olmayan ancak doğumlar sonrası alt karın bölgesinde gevşeklik ve sarkma problemi yaşayan bayanlarda idealdir.

​Bu ameliyatta ameliyat izi daha kısa olmaktadır. Korse kullanımı ve gündelik hayata dönüş de tam karın estetiğine göre daha kısadır.

Etiketler : mini karın germe operasyonu, bursa mini karın germe operasyonu, mini karın germe operasyonu bursa, karın estetiği, bursa karın estetiği, karın estetiği bursa, karın ameliyatı, karın ameliyatı bursa, bursa karın ameliyatı, karın yağlanmasında liposuction mı abdominoplasti mi?, kimler karın estetiğine uygun değildir?, mini karın germe, karın estetiği sonrası, abdominoplasti öncesi dikkat edilmesi gerekenler, karın germe ameliyatı, bursa karın germe ameliyatı, karın germe ameliyatı bursa, bursa estetik cerrah, estetik cerrah bursa, estetik cerrah, kimler operasyona uygundur, ameliyat öncesi ve sonrası karın estetiği ameliyatının yararları nelerdir? Karın estetiği ameliyatının zararları var mıdır?, karın estetiği ameliyatının yararları, karın estetiği ameliyatının zararlarıTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!