Orantısız Kilo Alma Verme

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 18.10.2021-- 11:17:39

Genetik özellikler her birimizde farklıdır. Herkesin göz rengi, saç rengi, parmak izi nasıl farklı ise kilo alma ve verme özelliği de farklıdır.

Bazı insanlar kilo aldıklarında bu yağlanma vücutlarının her bölgesine eşit olarak dağılır. Bazı kişiler ise ağırlıklı olarak sadece belli bölgelerine kilo alırlar. Bu bölge genelde erkeklerde karın iken bayanlarda basen ve bel bölgesidir.

Bu tip bölgesel yağlanma yaşayan kişilerin en büyük dezavantajı kilo vermek istediklerinde bu bölgelerden istedikleri oranda kilo verememeleri ancak istemedikleri bölgelerinden hacim kaybetmeleri örneğin yüzlerinin çökmesidir.

​Orantısız kilo alan ve belli bölgelerinde yağlanma olan kişilerde liposuction en iyi tedavi yöntemidir.

Etiketler : orantısız kilo alma verme, orantısız kilo alma vermenin zararları nelerdir?, bursa liposuction, liposuction bursa, bursa liposuction ameliyatı, liposuction ameliyatı bursa, liposuctionın yararları nelerdir?, liposuctionın zararları var mıdır?, liposuction ameliyatını zor mu oluyor?, liposuction ameliyatı hakkında bilgi, liposuction ameliyatı sonrası doktor tavsiyesi, bursa ameliyatsız yağ giderme, ameyatsız yağ giderme yöntemleri, bursa kuru ve ıslak liposucion ameliyatı, liposuction muayenehanede mi hastanede mi?, liposuction için uygun hastalar kimlerdir?, liposuction nerelere uygulanır?, liposuction için ideal kilo nedir?, liposuction için uygun yaş kaçtır?Tüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!