Tear Trough Deformitesi

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 28.10.2020-- 17:26:53

Alt göz kapağı cildi ile yanak cildinin birleşim bölgesi gençlik çağlarında, arada bir seviye farkı olmadan geçiş yaparken; yılların ilerlemesiyle burada derin bir çukur oluşur. Özellikle de göz altında oluşan torbalanma bu hattın daha da belirgin olmasına yol açar. Bu hat kişiyi yaşlı ve yorgun gösterir.

​Tear trough deformitesi olarak anılan bu problemin alt göz kapağı estetiği ile çözülmesi mümkündür. Problemin basit yoldan çözümünü isteyenler için ise en akıllıca olan dolgu maddeleri ile hattın doldurulmasıdır.

Etiketler : tear trough deformitesibursa göz çevresi estetiği, göz çevresi estetiği bursa, bursa göz altı torbası aldırma, bursa göz altı kırışıkları, bursa göz altı torbaları ameliyatı,bursa alt göz kapağı estetiği, bursa üst göz kapağı estetiği, bursa göz çizgileri estetiği, bursa kaz ayağı estetiği, bursa göz altı morlukları tedavisi, bursa kaş kaldırma estetiği, bursa kaş kaldırma, bursa kaş kaldırma ameliyatı, bursa göz kapağı estetiği, bursa transkonjonktival blefaroplasti, bursa tear trough deformitesiTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!