Yüz Germe Ameliyatı Sonrası

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 09.12.2023-- 23:09:49

Ameliyattan sonra 1 gece hastanede kalmanız gerekecektir. Ameliyattan sonra mümkün olan ve genel durumunuzun el verdiği ilk fırsatta yürümeniz istenecektir. Bu, kan dolaşımını hızlandıracak ve daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

​Ameliyat sonrasındaki bir hafta boyunca bir yüz bandajı kullanacaksınız. İyileşme süreci bir haftada tamamlanır. Bu bir hafta süresinde yüzünüze özel bir bandaj uygulanmaktadır.1 hafta sonra bandaj çıkarılacak ve dikişler alınacak ve gündelik hayatınıza dönebileceksiniz. Yüz germe ameliyatının olumlu etkileri 10-15 yıl devam etmektedir

Etiketler : yüz germe amelliyatı sonrası, yüz germe ameliyatı sonrası neler yapmalıyız?, yüz germe ameliyatı sonrası ağrılı günler geçiri miyim?, yüz germe ameliyatı sonrası doktor tavsiyesi, yüz germe ameliyatı sonrası nelere dikkat etmeliyim ?, bursa yüz germe, yüz germe bursa, bursa yüz germe ameliyatı, yüz germe ameliyatı bursa, yüz germe ameliyatının yararları nelerdir?, yüz germe ameliyatının zararları var mı?, yüz germe ameliyatının önemi, yüz germe ameliyatı olmam gerektiğini nasıl anlayabilirim?, Tüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!