Yüz Germe Ameliyatının Çeşitleri

Op. Dr. Murat TEZCAN

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanı

Güncelleme Tarihi : 09.12.2023-- 22:39:57

Her estetik ameliyatta olduğu gibi uygulanacak yöntem kişinin sorunlarına göre belirlenir. Tek bir ameliyat yönteminin tüm hastalara uygulanması ve onların farklı farklı sorunlarını çözmesi beklenemez.

Bu nedenle önce hasta değerlendirilmeli yüzündeki sorunlar analiz edilmeli ve beklentileri-çekinceleri öğrenilerek bunlar göz önünde bulundurularak bir ameliyat yöntemi belirlenmelidir. Günümüzde en sıklıkla kullanılan yüz germe ameliyatı tekniklerini şunlardır:

Skin Only Face Lift
Klasik Face Lift
SMAS face Lift
Temporal Face Lift
Deep Plane Face Lift
Midface Lift
Mini Face Lift
S Lift
​MACS LiftEtiketler : yüz germe ameliyatının çeşitleri, yüz germe ameliyatının çeşitleri nelerdir?, yüz germe ameliyat çeşitlerinin faydaları, bursa yüz germe, yüz germe bursa, bursa yüz germe ameliyatı, yüz germe ameliyatı bursa, yüz germe ameliyatının yararları nelerdir?, yüz germe ameliyatının zararları var mı?, yüz germe ameliyatının önemi, yüz germe ameliyatı olmam gerektiğini nasıl anlayabilirim?, yüz germe ameliyatı için doktor tavsiyesi, yüz germe ameliyatı için hastane mi yoksa muayehane mi tercih edilmeliTüm gelişmelerden haberdar olmak için mail listemize kayıt olun :
BİZİ TAKİP EDİN!